Dog Shipping from Slovakia to USA

Pri preprave psov zo Slovenska väčšinou vidíme, že vaši miláčikovia sú na ceste z letiska v Bratislave. Niekedy sa však stáva, že kvôli viacerým faktorom musíme zvoliť iné regionálne letisko, ako sú napríklad letiská v Budapešti, Belehrade alebo Viedni. Rozhodnutie o zmene pôvodného plánu môžu ovplyvniť už spomínané faktory, akými sú: počet voľných miest pre pasažierov a psov, plemeno a hmotnosť psa, ale aj miesto pristátia v Amerike. Bez ohľadu na všetko však naši vodiči prídu po vášho psa na vašu domácu adresu.

Od momentu, kedy nás kontaktujete, Vám náš tím poskytne všetky potrebné informácie o cene a potrebnú dokumentáciu pre dovoz psov do USA. Tiež musíme spomenúť, že sídlo našej spoločnosti je v Spojených štátoch amerických, v meste Dallas, Texas, takže proces platby za prepravnú službu musí byť vykonaný na účet našej spoločnosti v Amerike

Ako vyzerá proces prepravy?

Náš tím si psíkov vyzdvihne na adrese bydliska klienta kdekoľvek v regióne a my Vám najskôr naznačíme, čo je potrebné predložiť z dokumentácie, ktorú potrebujeme k dovozu psa. Následne vypracujeme plán a promptne Vás informujeme o samotnom procese prepravy. Potom ideme na letisko a urobíme všetko potrebné na prepravu psa do Spojených štátov amerických. Po absolvovaní všetkých potrebných úkonov na letisku psov nalodíme a postaráme sa o to, aby boli ubytované podľa dohodnutých štandardov.

Po absolvovaní všetkých spomínaných procedúr vzlietame a cestujeme do Spojených štátov amerických. V Spojených štátoch amerických očakávame niekoľko ďalších kontrol toho istého letisko, a potom si môžeme prenajať vozidlo v požičovniach áut a ísť do našej cieľovej destinácie, t. j. doviesť psa ku koncovému klientovi. Počas cesty Vás informujeme o stave psíka a robíme veľké množstvo prestávok, aby si psíky oddýchli, vyvenčili sa a naplnili svoje fyziologické potreby. Nakoniec samotného psíka doručíme na dohodnutú a uvedenú adresu.

Bezpečnosť a pohodlie sú našimi prioritami.

Bezpečnosť a pohodlie vášho psa sú našou najvyššou prioritou. Pet Exporters zaisťuje, že váš chlpatý priateľ cestuje v bezpečnom a bezstresovom prostredí. Používame špecializované cestovné klietky alebo boxy, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok priestoru a vetrania, čo vášmu psovi umožňuje pohodlie počas celej cesty. Naši skúsení psovodi sú vyškolení tak, aby poskytovali osobnú pozornosť a zabezpečili splnenie špecifických potrieb vášho psa, či už ide o diétne požiadavky, cvičenie alebo pravidelné prestávky pre fyziologické potreby psa. Buďte si istí, že ideme nad rámec toho, aby sme zaistili, že sa váš pes počas prepravy alebo prepravy bude cítiť bezpečne, milovaný a pohodlný.

V Pet Exporters chápeme, že každý pes je jedinečný a že jeho potreby počas prepravy sa môžu líšiť. Preto ponúkame riešenia na mieru, ktoré budú spĺňať špecifické požiadavky vášho psa. Či už ide o sprostredkovanie priamych letov alebo splnenie akýchkoľvek zdravotných či diétnych potrieb, naše služby prispôsobujeme tak, aby sme vášmu psovi zabezpečili bezproblémovú a bezstresovú cestu.

Výnimočná zákaznícka podpora

Náš záväzok poskytovať výnimočnú zákaznícku podporu nás odlišuje. Keď si na doručovanie psov vyberiete Pet Exporters, získate prístup k špecializovanému tímu, ktorý je nadšený poskytovaním služieb na najvyššej úrovni. Náš priateľský a vyškolený personál je pripravený odpovedať na akékoľvek otázky alebo obavy, ktoré môžete mať. Veríme, že jasná a rýchla komunikácia je kľúčom k budovaniu dôvery a zaisteniu vášho pokoja počas celého prepravného procesu.

Pokiaľ ide o prepravu psov, Pet Exporters je spoľahlivou voľbou. S našimi odbornými znalosťami, záväzkom k bezpečnosti a pohodliu, prispôsobeným riešeniam a výnimočnej zákazníckej podpore sme odhodlaní zabezpečiť, aby preprava vášho psa bola čo najhladšia. Pohoda vášho psa je našou najvyššou prioritou a garantujeme bezchybný a nezabudnuteľný zážitok z prepravy pre vás aj vášho milovaného spoločníka.